фактичний і юридична адреса ип

фактичний і юридична адреса ип
     
Зараз існує декілька варіантів при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає учасник підприємства, та яка належить йому згідно із законом. Жирним недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - не всі компанії можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір на нібито надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Ці договори 100% задовільняють податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
фактичний і юридична адреса ип, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 600. Отзывов пользователей: 272.

Про Голосіївський район

фактичний і юридична адреса ип
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
фактичний і юридична адреса ип
 • адреси юридичні центр
 • купівля юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • юридичну адресу тов квартира
 • юридичну адресу фірми
 • фактичний і юридична адреса
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація