орендувати юридична адреса Голосіївському р-ні

орендувати юридична адреса Голосіївському р-ні
     
Є лише 3 варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій мешкає учасник, та яка перебуває у нього на праві власності. Мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, якби не одне але - не всі початківці підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Голосіївському р-ні м.Києва. Тобто підписується договір на нібито надання компанії приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вказані договори цілком влаштовую державні установи і проходять при акредитації на митниці.
орендувати юридична адреса Голосіївському р-ні, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 419. Отзывов пользователей: 177.

Про Голосіївський район

орендувати юридична адреса Голосіївському р-ні
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
орендувати юридична адреса Голосіївському р-ні
 • юридична адреса переклад
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • юридичні адреси мо
 • зміна юридичної адреси фірми
 • зміна податкової юридичної адреси
 • юридична адреса ип
 • юридична адреса ооо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація