порядок зміни юридичної адреси

порядок зміни юридичної адреси
     
На данний час існує три варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій проживає учасник підприємства, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі новостворені фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському районі м.Києва.
     3. Державна реєстрація за придбаною юрадресою у Голосіївському районі м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що ці договори цілком влаштовую державні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
порядок зміни юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 574. Отзывов пользователей: 244.

Про Голосіївський район

порядок зміни юридичної адреси
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
порядок зміни юридичної адреси
 • юридичну адресу в житловому приміщенні
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • юридичні адреси ціна
 • зміна юридичної адреси організації
 • документи на юридичну адресу
 • юридична адреса пп
 • зміна юридичної адреси філії
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація