вартість юридичної адреси

вартість юридичної адреси
     
Зараз існує три варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій мешкає учасник, та яка належить йому згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, але, нажаль - далеко не всі компанії мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Голосіївському районі.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Голосіївському районі. Тут укладається договір на нібито надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вказані договори повністью задовільняють правоохоронні тощо органи та проходять при акредитації на митниці.
вартість юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 621. Отзывов пользователей: 273.

Про Голосіївський район

вартість юридичної адреси
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
вартість юридичної адреси
 • орендувати юрадресу Голосіївському районі
 • юридична адреса ват
 • суборенда юрадресу Голосіївському районі
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • юридична адреса пат квартира
 • білий юридична адреса
 • РЕСО юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація