відкриття юридичної адреси

відкриття юридичної адреси
     
Існує лише 3 законні варіанти при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає засновник майбутнього підприємства, та яка перебуває у нього на законній підставі. Негативом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Голосіївському р-ні.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Голосіївському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на надання компанії приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищевказані договори цілком влаштовую правоохоронні тощо органи та проходять при акредитації на митниці.
відкриття юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 371. Отзывов пользователей: 175.

Про Голосіївський район

відкриття юридичної адреси
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
відкриття юридичної адреси
 • суборенда юридична адреса
 • юридичні адреси гарантія
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса Голосіївському р-ні
 • юридичні адреси пп
 • база юридичних адрес
 • масові юридичні адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація