юридична адреса дешево

юридична адреса дешево
     
Є три законні варіанти у пошуку юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово мешкає засновник, або яка належить йому згідно із законом. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, але, нажаль - далеко не всі початківці підприємства можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському районі.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою у Голосіївському районі. Тут укладається правочин про нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вищезазначені договори 100% задовільняють державні і т.д. установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса дешево, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 339. Отзывов пользователей: 151.

Про Голосіївський район

юридична адреса дешево
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса дешево
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • як оформити юридичну адресу
 • РЕСО юридична адреса
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • юридична адреса вао
 • юридична адреса ват
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація