юридична адреса переклад

юридична адреса переклад
     
Існує лише 3 законні варіанти у пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій проживає учасник, та яка належить йому згідно із законом. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі компанії мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Голосіївському районі.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Голосіївському районі. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода про надання Вашої компанії приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Ці договори 100% влаштовую податкові органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса переклад, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 455. Отзывов пользователей: 218.

Про Голосіївський район

юридична адреса переклад
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса переклад
 • юридична адреса податкова
 • зміна юридичної адреси фірми
 • юридична адреса спд
 • юридична адреса пошта
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • юридичний і фізичний адресу
 • юридична адреса зат
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація