юридична адреса спд квартира

юридична адреса спд квартира
     
На данний час існує три законні варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій мешкає один з засновників, та яка перебуває у нього на праві власності. Мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Тут Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, але - далеко не всі підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Тут підписується правочин на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить майже все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори задовільняють правоохоронні тощо установи та проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса спд квартира, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 652. Отзывов пользователей: 291.

Про Голосіївський район

юридична адреса спд квартира
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса спд квартира
 • купити юрадресу Голосіївському р-ні м.Києва
 • юридичну адресу громадської організації
 • адреси юридичні центр
 • потрібна юридична адреса
 • документ, що підтверджує юридичну адресу
 • отримання юридичної адреси
 • як поміняти юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація