юридична адреса спд

юридична адреса спд
     
Зараз існує лише 3 варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій проживає засновник, та яка належить йому згідно із законом. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Голосіївському районі.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою у Голосіївському районі. Тобто підписується угода на надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищезазначені договори задовільняють податкові та інші установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса спд, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 523. Отзывов пользователей: 251.

Про Голосіївський район

юридична адреса спд
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса спд
 • міняємо юридичну адресу
 • як поміняти юридичну адресу
 • надання юридичної адреси вартість
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • використання юридичної адреси
 • фіктивний юридична адреса
 • зміна юридичної адреси тов
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація