юридична адреса ват

юридична адреса ват
     
Існує декілька варіантів при виборі юрадреси :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник, та яка належить йому на законній підставі. Негативом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Тобто підписується правочин на надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Ці договори повністью задовільняють податкові органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса ват, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 556. Отзывов пользователей: 241.

Про Голосіївський район

юридична адреса ват
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса ват
 • дешеві юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси фірми
 • потрібна юридична адреса
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • здаю юридична адреса
 • юридичні адреси київської області
 • новий юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація