юридична адреса зат

юридична адреса зат
     
Зараз є три законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій тимчасово проживає один з засновників, та яка належить йому на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, - не всі початківці компанії можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Голосіївському р-ні. Тут укладається угода на нібито надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вказані договори 100% влаштовую правоохоронні тощо органи і проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса зат, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 685. Отзывов пользователей: 292.

Про Голосіївський район

юридична адреса зат
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса зат
 • договір на надання юридичної адреси
 • оформлення юридичної адреси
 • порядок зміни юридичної адреси
 • юридичні адреси ресторанів
 • юридична адреса пат квартира
 • список юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси форма
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація