юридичні адреси з підтвердженням

юридичні адреси з підтвердженням
     
Існує три законні варіанти у пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього згідно із законом. Мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі новостворені фірми мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Голосіївському р-ні м.Києва. Тут підписується правочин про надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що вказані договори цілком влаштовую державні та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси з підтвердженням, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 616. Отзывов пользователей: 248.

Про Голосіївський район

юридичні адреси з підтвердженням
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси з підтвердженням
 • перевірити юридичну адресу
 • вартість юридичної адреси
 • юридична адреса пат квартира
 • надамо юридичну адресу київська область
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • юридичні адреси від власника
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація