юридичний і фізичний адресу

юридичний і фізичний адресу
     
Зараз існує декілька варіантів при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає один із учасників, або яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці фірми можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському районі.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою у Голосіївському районі. Тут укладається договір на нібито надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори задовільняють правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
юридичний і фізичний адресу, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 572. Отзывов пользователей: 246.

Про Голосіївський район

юридичний і фізичний адресу
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридичний і фізичний адресу
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • зміна юридичної адреси зат
 • відсутність юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • фактичний і юридична адреса
 • юридичні адреси ціна
 • білий юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація