адреса місця знаходження юридичний

адреса місця знаходження юридичний
     
Існує декілька варіантів при виборі юридичної адреси :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із мінусів цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення. Це був би кращий варіант, але - не всі початківці компанії можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація фірми за придбаною юрадресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Тут підписується договір про надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищезазначені договори влаштовую податкові та інші установи і проходять при акредитації на кордоні.
адреса місця знаходження юридичний, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 617. Отзывов пользователей: 268.

Про Голосіївський район

адреса місця знаходження юридичний
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
адреса місця знаходження юридичний
 • пошук юридичної адреси
 • фіктивний юридична адреса
 • юридичну адресу г київ
 • чистий юридична адреса
 • фактичний і юридична адреса ооо
 • зміна юридичної адреси зат
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація