юридичну адресу за місцем прописки

юридичну адресу за місцем прописки
     
Є лише 3 законні варіанти у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає один з засновників, або яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із мінусів цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, якби не одне але - не всі початківці фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір на нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вищезазначені договори повністью задовільняють державні та інші установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичну адресу за місцем прописки, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 550. Отзывов пользователей: 253.

Про Голосіївський район

юридичну адресу за місцем прописки
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу за місцем прописки
 • купівля юридичної адреси
 • надання юридичної адреси інформація
 • фактична адреса організації та юридичний
 • обслуговування юридичної адреси
 • юридичну адресу 26
 • орендувати юрадресу Голосіївському районі
 • магазин юридичних адрес
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація