оренда приміщень з юридичною адресою

оренда приміщень з юридичною адресою
      Давайте спробуємо, дійсно, розібратися, за якими критеріями варто здійснювати пошук юрадреси, щоб через незначний період часу у Вас не виникло запитання зміни юрадреси. Зазначимо лише головні моменти, на які варто звернути свою увагу при купівлі юрадреси , наприклад, у Голосіївському районі м.Києва:

     - Район реєстрації. Варто подумати над тим, щоб юридична адреса була в тому ж районі, де Ви запланували проводити свою діяльність надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують власність власника реєстрації на дане приміщення. В тому разі, якщо Ви підпишете договір без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас можуть виникнути проблеми з правоохоронними органами. А також, Ви не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.
оренда приміщень з юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 451. Отзывов пользователей: 192.

Про Голосіївський район

оренда приміщень з юридичною адресою
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
оренда приміщень з юридичною адресою
 • зміна юридичної адреси в києві
 • юридичні адреси з підтвердженням
 • як поміняти юридичну адресу
 • юридична адреса дешево
 • новий юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація