юридична адреса та поштова адреса

юридична адреса та поштова адреса
      Передусім спробуємо Вам розставити всі точкі та раз і на завжди розібратися, за якими правилами треба здійснювати пошук потрібної юр-адреси, щоб через нетривалий проміжок часу у Вас не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юр-адреси. Вкажемо основні моменти, на які варто звернути увагу при оренді юридичної адреси , наприклад, у Голосіївському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно, бажано, щоб юр-адреса була саме в тому ж районі, де запланували купити офіс.
     - Наявність документів, що підтверджують право власності власника прописки на обране приміщення. Якщо Ви підпишете угоду без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас можуть виникнути проблеми з правоохоронними органами. А також, не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність якісного поштового обслуговування. На оформлене юридичну адресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
юридична адреса та поштова адреса, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 410. Отзывов пользователей: 179.

Про Голосіївський район

юридична адреса та поштова адреса
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса та поштова адреса
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • юридичні адреси гарантія
 • юридична адреса ооо
 • купівля юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси пп
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація