лист щодо надання юридичної адреси

лист щодо надання юридичної адреси
     
Є лише 3 законні варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає засновник фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Тобто реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, але - далеко не всі підприємства мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському районі.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Голосіївському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вищевказані договори 100% влаштовую державні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
лист щодо надання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 493. Отзывов пользователей: 234.

Про Голосіївський район

лист щодо надання юридичної адреси
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
лист щодо надання юридичної адреси
 • юридичну адресу представництва
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса зат
 • юридичні адреси ціна
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • надання юридичної адреси інформація
 • юридичну адресу тов квартира
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація