юридичну адресу за місцем проживання

юридичну адресу за місцем проживання
     
Існує лише 3 варіанти при виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає учасник підприємства, або яка належить йому на праві власності. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би кращий варіант, проте, - далеко не всі початківці фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Тут укладається договір про надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Вищевказані договори цілком задовільняють податкові органи та проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу за місцем проживання, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 532. Отзывов пользователей: 218.

Про Голосіївський район

юридичну адресу за місцем проживання
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу за місцем проживання
 • юридичну адресу по інн
 • юридична адреса підприємства
 • оренда юридичної адреси київ
 • як поміняти юридичну адресу
 • лист юридична адреса
 • дешеві юридичні адреси
 • юридична адреса Голосіївському р-ні
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація