продам юридична адреса

продам юридична адреса
     
Зараз є лише 3 законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає засновник, та яка належить йому на праві власності. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, - не всі новостворені компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищевказані договори влаштовую податкові тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
продам юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 543. Отзывов пользователей: 238.

Про Голосіївський район

продам юридична адреса
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
продам юридична адреса
 • порядок зміни юридичної адреси
 • купити юридичну адресу спб
 • юридична адреса місце
 • вартість юридичної адреси
 • юридичні адреси ресторанів
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • як оформити юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація