протокол про зміну юридичної адреси

протокол про зміну юридичної адреси
     
Є лише 3 законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово мешкає засновник фірми, та яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але - не всі новостворені компанії можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Голосіївському районі м.Києва.
     3. Держреєстрація за придбаною юрадресою у Голосіївському районі м.Києва. Тобто підписується угода на нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищезазначені договори влаштовую державні тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
протокол про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 773. Отзывов пользователей: 332.

Про Голосіївський район

протокол про зміну юридичної адреси
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
протокол про зміну юридичної адреси
 • як отримати юридичну адресу
 • чистий юридична адреса
 • юридична адреса ооо
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • юридичний і фізичний адресу
 • зміна юридичної адреси заяву
 • юридичні адреси ресторанів
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація