повідомлення про зміну юридичної адреси

повідомлення про зміну юридичної адреси
     
Є лише 3 варіанти у виборі юрадреси :


     1. Державна реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово проживає засновник фірми, або яка перебуває у нього на законній підставі. Негативом цього варіанту є те, що податкові органи мають право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за купленою юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Тобто укладається правочин про надання компанії приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вказані договори повністью задовільняють правоохоронні та інші органи та проходять при акредитації на митниці.
повідомлення про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 744. Отзывов пользователей: 324.

Про Голосіївський район

повідомлення про зміну юридичної адреси
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
повідомлення про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса гарантійне
 • зміна юридичної адреси філії
 • змінити юридичну адресу
 • фактичний і юридична адреса
 • зміна юридичної адреси заяву
 • юридичні адреси спб
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація