як оформити юридичну адресу

як оформити юридичну адресу
     
Зараз є лише 3 варіанти при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі початківці підприємства можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Голосіївському районі м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Голосіївському районі м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода на надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що ці договори влаштовую правоохоронні тощо установи і проходять при акредитації на митниці.
як оформити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 630. Отзывов пользователей: 283.

Про Голосіївський район

як оформити юридичну адресу
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
як оформити юридичну адресу
 • придбання юридичної адреси
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • надамо юридичну адресу київська область
 • надання юридичної адреси інформація
 • зміна юридичної адреси організації
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • заміна юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація