зміна юридичної адреси ДПІ

зміна юридичної адреси ДПІ
     
Є декілька варіантів у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій мешкає учасник, та яка належить йому згідно із законом. Недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але - далеко не всі підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському районі.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Голосіївському районі. Тут підписується угода про нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори 100% задовільняють державні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси ДПІ, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 583. Отзывов пользователей: 239.

Про Голосіївський район

зміна юридичної адреси ДПІ
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси ДПІ
 • договір на надання юридичної адреси
 • купити юридична адреса київ
 • зміна юридичної адреси
 • фактична адреса організації та юридичний
 • куплю юридична адреса
 • київські юридичні адреси
 • купити юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація