надання юридичної адреси київ

надання юридичної адреси київ
     
Існує лише 3 варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій проживає засновник фірми, або яка належить йому на законній підставі. Мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Тут Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би кращий варіант, проте, - далеко не всі фірми мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація фірми за придбаною юрадресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода на нібито надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вказані договори цілком влаштовую державні і т.д. органи та проходять при акредитації на кордоні.
надання юридичної адреси київ, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 537. Отзывов пользователей: 230.

Про Голосіївський район

надання юридичної адреси київ
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
надання юридичної адреси київ
 • юридична адреса Голосіївському р-ні
 • юридичні адреси мо
 • орендувати юридична адреса Голосіївському р-ні
 • надання юридичної адреси інформація
 • що таке юридична адреса організації
 • юридична адреса зат
 • юридичний і фізичний адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація