оренда офісу з юридичною адресою

оренда офісу з юридичною адресою
     
На данний час існує три варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Тобто реально орендуєте нежиле приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, але, нажаль - далеко не всі компанії можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Тут укладається правочин про нібито надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що вказані договори цілком влаштовую податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
оренда офісу з юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 661. Отзывов пользователей: 301.

Про Голосіївський район

оренда офісу з юридичною адресою
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
оренда офісу з юридичною адресою
 • оренда юридичної адреси
 • вартість юридичної адреси
 • дешеві юридичні адреси
 • юридичні адреси зат
 • юридична адреса переклад
 • відкриття юридичної адреси
 • зміна в ліцензії юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація