юридична адреса філії

юридична адреса філії
     
Зараз є лише 3 законні варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій проживає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському районі.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою у Голосіївському районі. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Слід зазначити, що ці договори повністью задовільняють правоохоронні і т.д. органи та проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса філії, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 672. Отзывов пользователей: 298.

Про Голосіївський район

юридична адреса філії
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса філії
 • довідка про юридичну адресу
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • юридичні адреси тов
 • орендувати юридична адреса Голосіївському р-ні
 • юридична адреса тоо
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • надання юридичної адреси вартість
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація