юридичні адреси гарантія

юридичні адреси гарантія
     
Зараз існує три законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій тимчасово мешкає один із учасників, та яка належить йому на праві власності. Жирним недоліком цього варіанту є те, що податкові органи мають право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, проте, - не всі новостворені фірми мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському районі м.Києва.
     3. Реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Голосіївському районі м.Києва. Тобто підписується договір на надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить майже все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью задовільняють державні установи та проходять при акредитації на кордоні.
юридичні адреси гарантія, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 644. Отзывов пользователей: 255.

Про Голосіївський район

юридичні адреси гарантія
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси гарантія
 • де взяти юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси податкова перевірка
 • новий юридичну адресу
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • юридичні адреси сторін
 • чистий юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація