юридичні адреси зат

юридичні адреси зат
     
Зараз є декілька варіантів при пошуку юрадреси :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник, та яка належить йому на праві власності. Одним із недоліків цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, якби не одне але - не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори 100% влаштовую державні установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичні адреси зат, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 520. Отзывов пользователей: 227.

Про Голосіївський район

юридичні адреси зат
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси зат
 • юридичну адресу без розміщення
 • фіктивний юридична адреса
 • зміна юридичної адреси форма
 • надання юридичної адреси київ
 • документи на юридичну адресу
 • потрібна юридична адреса
 • надання юридичної адреси інформація
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація