юридичні адреси та реквізити сторін

юридичні адреси та реквізити сторін
      Спробуємо Вам розставити всі точкі та розібратися, за якими критеріями слід здійснювати пошук необхідної юр-адреси, щоб через незначний період часу у Вас не виникло питання заміни майбутнього місцезнаходження бізнесу. Вкажемо лише основні моменти, на які варто, на наш погляд, звернути свою увагу при оренді юр-адреси , наприклад, у Голосіївському районі:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно, бажано, щоб юрадреса була в тому районі, де Ви плануєте орендувати офіс.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують право власності власника прописки на обране приміщення. Якщо Ви укладете договір без необхідних правопосвідчувальних документів, у Вас можуть виникнути непорозуміння з охоронними органами. Крім того, не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
юридичні адреси та реквізити сторін, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1115. Отзывов пользователей: 505.

Про Голосіївський район

юридичні адреси та реквізити сторін
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси та реквізити сторін
 • повідомлення про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса квартира
 • змінити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси зат
 • юридичну адресу тов
 • юридична адреса місце
 • фактичний і юридична адреса ооо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація