зміна юридичної адреси спд

зміна юридичної адреси спд
     
Є три варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій мешкає учасник підприємства, або яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі новостворені підприємства мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір про надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью задовільняють державні і т.д. установи та проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси спд, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 597. Отзывов пользователей: 265.

Про Голосіївський район

зміна юридичної адреси спд
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси спд
 • довідка про юридичну адресу
 • юридична адреса пп
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • знаходження за юридичною адресою
 • відсутність юридичної адреси
 • надам юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація