юридичну адресу та банківські реквізити

юридичну адресу та банківські реквізити
     
Зараз є лише 3 варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник майбутньої фірми, та яка належить йому на законній підставі. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, але, нажаль - далеко не всі новостворені компанії мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Тобто укладається угода про надання компанії приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищевказані договори цілком влаштовую податкові тощо органи та проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу та банківські реквізити, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 562. Отзывов пользователей: 253.

Про Голосіївський район

юридичну адресу та банківські реквізити
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу та банківські реквізити
 • юридичні адреси тов
 • послуги з надання юридичної адреси
 • як оформити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси податкова перевірка
 • надання юридичної адреси вартість
 • надамо юридичну адресу
 • надання юридичної адреси київ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація