зміна в ліцензії юридичної адреси

зміна в ліцензії юридичної адреси
     
На данний час існує три варіанти у пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає учасник, та яка належить йому на законній підставі. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі новостворені підприємства можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація за купленою юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Тут підписується правочин про надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вищезазначені договори задовільняють державні установи і проходять при акредитації на митниці.
зміна в ліцензії юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 402. Отзывов пользователей: 175.

Про Голосіївський район

зміна в ліцензії юридичної адреси
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
зміна в ліцензії юридичної адреси
 • адреса місця знаходження юридичний
 • надамо юридичну адресу
 • куплю юридична адреса
 • юридична адреса спд квартира
 • юридичну адресу в житловому приміщенні
 • юридична адреса ТСЖ
 • юридичні адреси мо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація