обслуговування юридичної адреси

обслуговування юридичної адреси
      Спробуємо розставити всі точкі та розібратися, за якими правилами варто здійснювати пошук потрібної юр-адреси, щоб вже через нетривалий період часу не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юр-адреси. Зазначимо лише основні моменти, на які варто звернути увагу перед підписанням договору юрадреси , наприклад, у Голосіївському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно краще, щоб юрадреса була саме в тому ж районі, де запланували проводити свою діяльність надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують власність власника реєстрації на вибране приміщення. Якщо Ви укладете правочин без цих правопосвідчувальних документів, у Вас можуть виникнути проблеми з охоронними органами. Крім того, не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юрадресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.
обслуговування юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 586. Отзывов пользователей: 255.

Про Голосіївський район

обслуговування юридичної адреси
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
обслуговування юридичної адреси
 • юридичні адреси гарантія
 • надання юридичної адреси вартість
 • зміна юридичної адреси філії
 • знаходження за юридичною адресою
 • заміна юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси фірми
 • адреса юридичний приміщення
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація