фіктивний юридична адреса

фіктивний юридична адреса
     
Є декілька варіантів у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник, та яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, нажаль, - не всі початківці компанії можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою у Голосіївському р-ні м.Києва. Тобто підписується договір про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори 100% задовільняють податкові тощо установи і проходять при акредитації на митниці.
фіктивний юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 650. Отзывов пользователей: 292.

Про Голосіївський район

фіктивний юридична адреса
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
фіктивний юридична адреса
 • юридичну адресу без розміщення
 • юридична адреса спд квартира
 • масові юридичні адреси
 • суборенда юридична адреса
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • змінити юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація