змінився юридична адреса

змінився юридична адреса
     
Зараз існує три законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово мешкає один з засновників, та яка належить йому згідно із законом. Мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Голосіївському р-ні м.Києва. Тобто укладається правочин на надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Ці договори 100% задовільняють правоохоронні органи і проходять при акредитації на кордоні.
змінився юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 494. Отзывов пользователей: 239.

Про Голосіївський район

змінився юридична адреса
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
змінився юридична адреса
 • юридичні адреси податкову
 • зміна юридичної адреси заяву
 • зміна юридичної адреси тов
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • фіктивний юридична адреса
 • надання юридичної адреси
 • юридичні адреси від власника
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація