фактичний і юридична адреса

фактичний і юридична адреса
      Пропонуємо розібратися, за якими правилами треба проводити пошук необхідної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб вже через незначний проміжок часу у Вас не виникло питання заміни майбутнього місцезнаходження бізнесу. Вкажемо основні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути свою увагу при купівлі юридичної адреси ,зокрема, у Голосіївському р-ні:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Варто подумати над тим, щоб юр-адреса знаходився в тому районі, де плануєте орендувати офіс надалі.
     - Наявність документів, які підтверджують власність власника прописки на обране приміщення. Якщо Ви укладете угоду без цих правопосвідчувальних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути суперечки з охоронними органами. А також, не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На оформлене юр-адресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
фактичний і юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 562. Отзывов пользователей: 257.

Про Голосіївський район

фактичний і юридична адреса
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
фактичний і юридична адреса
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • юридична адреса київська область
 • приміщення під юридичну адресу
 • лист юридична адреса
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • юридичні адреси з підтвердженням
 • юридичні адреси в регіонах
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація