куплю юридична адреса

куплю юридична адреса
     
На данний час існує три варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно мешкає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні.
     3. Реєстрація за придбаною юрадресою у Голосіївському р-ні. Тут укладається правочин про нібито надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори цілком влаштовую правоохоронні тощо органи та проходять при акредитації на митниці.
куплю юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 666. Отзывов пользователей: 324.

Про Голосіївський район

куплю юридична адреса
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
куплю юридична адреса
 • обслуговування юридичної адреси
 • юридичні адреси спд
 • білий юридична адреса
 • юридичні адреси тов
 • скільки коштує юридична адреса
 • віртуальний офіс з юридичною адресою
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація