отримання юридичної адреси

отримання юридичної адреси
     
На данний час існує три законні варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно проживає один з засновників, або яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі новостворені підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Голосіївському р-ні м.Києва. Тобто підписується угода про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вказані договори цілком задовільняють податкові і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.
отримання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 586. Отзывов пользователей: 271.

Про Голосіївський район

отримання юридичної адреси
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
отримання юридичної адреси
 • юридична адреса податкова
 • зміна юридичної адреси
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • юридична адреса ип
 • надання юридичної адреси вартість
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • юридичну адресу в житловому приміщенні
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація