придбання юридичної адреси

придбання юридичної адреси
     
Існує декілька варіантів у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно проживає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому згідно із законом. Одним із недоліків цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, нажаль, - не всі початківці підприємства можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні.
     3. Державна реєстрація за купленою юридичною адресою у Голосіївському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода про надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вказані договори цілком влаштовую державні та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
придбання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 542. Отзывов пользователей: 258.

Про Голосіївський район

придбання юридичної адреси
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
придбання юридичної адреси
 • юридичну адресу представництва
 • подання юридичної адреси
 • надання юридичної адреси в києві
 • юридична адреса компанії
 • фактична адреса юридичної особи
 • здаю юридична адреса
 • куплю юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація