що таке юридична адреса організації

що таке юридична адреса організації
     
На данний час існує лише 3 варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій мешкає учасник підприємства, та яка перебуває у нього на законній підставі. Недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але - далеко не всі новостворені підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському районі м.Києва.
     3. Реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Голосіївському районі м.Києва. Тобто укладається правочин про надання компанії приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вказані договори влаштовую державні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.
що таке юридична адреса організації, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 610. Отзывов пользователей: 253.

Про Голосіївський район

що таке юридична адреса організації
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
що таке юридична адреса організації
 • юридичну адресу 26
 • надання юридичної адреси в києві
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • юридична адреса місце
 • зміна юридичної адреси форма
 • юридичну адресу тов
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація