оренда юридичної адреси київ

оренда юридичної адреси київ
     
Зараз існує три законні варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає учасник підприємства, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені компанії можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Голосіївському р-ні.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Голосіївському р-ні. Тут підписується правочин на нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вказані договори 100% влаштовую податкові і т.д. установи і проходять при акредитації на митниці.
оренда юридичної адреси київ, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 639. Отзывов пользователей: 259.

Про Голосіївський район

оренда юридичної адреси київ
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
оренда юридичної адреси київ
 • юридичну адресу по інн
 • продам юридична адреса
 • перевірити юридичну адресу
 • придбати юридичну адресу
 • юридична адреса житлове приміщення
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • юридична адреса гарантійне
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація