приміщення під юридичну адресу

приміщення під юридичну адресу
      Давайте спробуємо розставити всі точкі та розібратися, за якими правилами варто проводити пошук майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб через незначний період часу не виникло питання заміни майбутнього місцезнаходження бізнесу. Вкажемо основні моменти, на які необхідно, на наш погляд, звернути увагу при купівлі юридичної адреси , наприклад, у Голосіївському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Бажано, щоб юридична адреса була саме в тому ж районі, де плануєте орендувати офіс надалі.
     - Наявність документів, що підтверджують право власності власника. В тому разі, якщо підпишете правочин без цих правопосвідчувальних документів, то у Вас можуть виникнути проблеми з правоохоронними органами. Крім того, Ви не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На оформлене юр-адресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.
приміщення під юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 560. Отзывов пользователей: 271.

Про Голосіївський район

приміщення під юридичну адресу
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
приміщення під юридичну адресу
 • скільки коштує юридична адреса
 • зміна юридичної адреси організації
 • оренда юрадреси Голосіївському р-ні
 • гарантійний лист юридична адреса
 • подання юридичної адреси
 • фіктивний юридична адреса
 • надання юридичної адреси в києві
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація