зміна юридичної адреси підприємства

зміна юридичної адреси підприємства
     
Зараз є три варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово проживає засновник фірми, або яка належить йому на праві власності. Мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, - не всі новостворені фірми мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Голосіївському районі.
     3. Держреєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Голосіївському районі. Тобто підписується договір на нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Ці договори повністью задовільняють податкові установи і проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси підприємства, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 712. Отзывов пользователей: 329.

Про Голосіївський район

зміна юридичної адреси підприємства
    У 2001 році в Московському районі столиці було створено Голосіївський район, який і замінив стару назву. У цьому ж році району виповнилося 80 років.
    Також у Голосіївському районі знаходиться Голосіївський суд, який здійснює правосуддя саме у Голосіївському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси підприємства
 • адреса місця знаходження юридичний
 • юридичну адресу знайти
 • юридичні адреси тов
 • продовження юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси
 • юридична адреса дешево
 • суборенда юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація